قوانین و مقررات

قوانین فروشگاه وب سایت آقای جی آی اس ایران به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف الزامی می­باشد.  استفاده از محصولات وب سایت آقای جی آی اس ایران به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط زیر  می­باشد.

  1. با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به ثبت اطلاعات شما بوده و از طرفی پر کردن فرم ثبت نام الزامی است، لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط مجموعه آقای جی آی اس ایران تضمین می­گردد.
  2. به منظور امکان خرید آسان و سریع، قیمت تمامی محصولات در سایت بروز می­باشد اما ممکن است محصولی در هنگام سفارش موجود نباشد، لذا جهت اطمینان از موجودی محصولات می­توانید با فروشگاه از طریق؛ ایمیل، فرم­های سفارش و شماره تماس ۰۹۱۵۴۴۷۷۲۷۷ تماس حاصل نمایید.
  3. در ارتباط با خرید محصولات پستی وب سایت، پس از سفارش محصولات به منظور هماهنگی و تایید سفارش شما، به منظور اطلاع رسانی تاریخ ارسال محصول، با شما ارتباط برقرار خواهد شد.
  4. در ارتباط با خرید محصولات پستی سایت، جهت لغو سفارش با فروشگاه تماس حاصل نموده و نسبت به انصراف خود حداکثر تا ۱۲ ساعت پس از ثبت سفارش اطلاع­ رسانی بایستی انجام شود، در این صورت ۱۰ درصد مبلغ سفارش کسر شده و الباقی مبلغ به خریدار پرداخت خواهد شد. بدیهی است پس از گذشت مدت ۱۲ ساعت از سفارش، محصولات خریداری شده تحت هیچ شرایطی لغو نخواهد شد.
  5. مشخصات مربوط به هر محصول در قسمت توضیحات محصول قابل مشاهده می باشد. نظرات کاربران نیز در این قسمت قابل مشاهده است. لذا کلیه جزییات محصولات طبق اطلاعات درج شده در قسمت توضیحات محصول می­باشد.
  6. هزینه پست تمامی محصولات پستی وب سایت بر عهده خریدار می باشد که می­بایست در درب منزل توسط خریدار هنگام تحویل محصول پرداخت گردد.
  7. در ارتباط با خرید محصولات دانلودی، پس از ثبت سفارش لینک دانلود محصولات برای خریدار باز شده که خریدار قادر به دانلود محصول در همان لحظه خواهد بود، به منظور رفاه بیشتر کاربران لینک دانلود محصولات نیز به ایمیل ثبت شده ارسال شده که این لینک دانلود تا ۲۴ ساعت فعال بوده و بعد از گذشت ۲۴ ساعت غیر فعال خواهد شد.
  8. در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با ثبت سفارشات، محصولات وب سایت و… با فروشگاه وب سایت ظرف مدت ۱۲ ساعت پس از دریافت پستی محصولات و یا ثبت سفارشات بایستی ارتباط برقرار گردد.

 

امیدواریم تلاش ما در جهت آسایش، اطمینان و رضایت شما موفق بوده باشد.

با تشکر

مدیریت وب سایت